سیم‎کارت و شش ماه خدمات رایگان رایتل برای 18 ساله‎ها

آن دسته از جوانان متقاضی استفاده از خدمات تلفن همراه که به سن 18 سالگی می‌رسند، می‌توانند همزمان با تولد 18 سالگی‌شان، هدایای ویژه‌ای از رایتل دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار سیتنا، آن دسته از جوانانی که تا مرداد 95 به سن 18 سال تمام می‌رسند می‌توانند در طرح «هدیه 18 سالگی» رایتل ثبت نام کنند و از هدایای خاص آن بهره مند شوند.

این طرح شامل متولدین سال 1376 که در سال گذشته به سن 18 سال تمام رسیده‌اند، اما موفق به دریافت هدیه خود نشده‌اند، نیز می‌شود.

در این طرح، سیم‌کارت اعتباری رایتل به ‌همراه شش ماه خدمات رایگان نسل‌های نوین ارتباطی شامل 6000 دقیقه تماس صوتی رایگان، 6000 عدد پیامک رایگان و 1200 مگابایت اینترنت رایگان به مشترکین هدیه داده می‌شود.

همچنین علاوه بر سیم‌کارت اهدایی و هدایای بسته آغازین آن، در صورت فعال‌سازی و استفاده از سیم‌کارت، مشترکان می‌توانند به انتخاب خود، یک عدد سیم‌کارت اعتباری یا دیتای دیگر نیز به عنوان هدیه‌ی ثبت‌نام در طرح دریافت کنند.

متقاضیان می‌توانند علاوه بر ثبت نام از طریق صفحه‌ی این طرح در وب سایت رایتل، با مراجعه حضوری به یکی از فروشگاه‌های رایتل نیز در این طرح ثبت نام و هدیه تولد 18 سالگی خود را دریافت نمایند.

انتهای پیام